Arquivo de Ajuda Cyclonis Password Manager Adicionando Novas Formas de Pagamento

CYCLONIS PASSWORD MANAGER Documentação de Ajuda

Comece com Cyclonis Password Manager

imprimir

Adicionando Novas Formas de Pagamento

Chcete-li přidat kreditní nebo debetní kartu nebo účet PayPal, klikněte na tlačítko Přidat nový způsob platby v pravém horním rohu obrazovky Způsoby platby. Můžete si vybrat z následujících možností: Kreditní karta nebo účet PayPal.

Jakmile přidáte platební metody, můžete platební metody uložené ve vaultu zobrazit dvěma různými způsoby. Pomocí přepínače vpravo můžete přepínat mezi dvěma režimy zobrazení. První režim zobrazení poskytuje obecný přehled všech platebních metod, které jste uložili ve úschovně Cyclonis Password Manager.

Kliknutím na tlačítko Seřadit podle názvu v horní části můžete vybrat seřazení uvedených webů v abecedním pořadí nebo v obráceném abecedním pořadí.

Druhý režim zobrazení v části Platební metody zobrazuje platební metody uložené ve vaultu na levém panelu. Když vyberete způsob platby v tomto režimu zobrazení, na pravém boku se zobrazí podrobnosti uložené v úložišti. Seznamem můžete procházet pomocí myši nebo pomocí posuvníku připojeného k seznamu.

Přidání nových platebních metod

Chcete-li přidat nový způsob platby, klikněte na tlačítko Přidat nový způsob platby v pravém horním rohu sekce Platební metody. Když kliknete na toto tlačítko, pokud se rozhodnete přidat kreditní kartu, otevře se formulář, který obsahuje několik polí:

 • Název - Zadejte název, který chcete použít k identifikaci této kreditní karty. Můžete například chtít pojmenovat kreditní kartu „Business MasterCard“ nebo „Black AMEX“. Tento titul bude použit k identifikaci této konkrétní karty, když při nákupu vyberete z více karet.
 • Jméno držitele karty - Zadejte své jméno, jak je uvedeno na kartě.
 • Číslo karty - zadejte číslo karty.
 • CVV - Zadejte bezpečnostní kód vaší karty (CVV). Toto číslo může být umístěno na přední nebo zadní straně vaší karty, v závislosti na vydavateli. Další informace se můžete pohybovat nad ikonou popisku vedle CVV.
 • Datum vypršení platnosti - zadejte datum vypršení platnosti vaší kreditní karty.
 • Vybrat barvu (volitelné) - Pokud si přejete, můžete si vybrat barvu, kterou chcete spojit s touto kartou, abyste si lépe zapamatovali.
 • Fakturační adresa (volitelné) - Můžete také zvolit fakturační adresu pro kreditní kartu. Chcete-li tak učinit, musíte nejprve přidat fakturační adresu do profilu uloženého ve vaultu. Fakturační adresa by pak měla být viditelná v této rozbalovací nabídce.
 • Poznámky (volitelné) - Můžete také přidat poznámky, které byste chtěli spojit s touto kreditní kartou.

Pokud se rozhodnete přidat účet PayPal, otevře se formulář, který obsahuje několik polí:

 • Název - Zadejte název, který chcete použít k identifikaci tohoto účtu PayPal. Například můžete chtít pojmenovat účet PayPal jako „Osobní PayPal“ nebo „Moje firma“. Tento titul bude použit k identifikaci tohoto konkrétního účtu PayPal.
 • Přihlášení k PayPal - Zadejte své uživatelské jméno k účtu PayPal. Obvykle se jedná o e-mailovou adresu přidruženou k účtu.
 • Heslo PayPal - Zadejte své heslo k účtu PayPal.

Jakmile do své peněženky Cyclonis Password Manager přidáte platební metody, budete moci tato data (šifrovaná a uložená ve vašem trezoru) použít k automatickému vyplňování platebních údajů na formulářích pro nákup webových stránek. Během procesu placení, když kliknete na ikonu Cyclonis Password Manager, která je umístěna v poli kreditní karty, můžete si vybrat z platebních karet, které jste uložili ve své Peněžence, aby se formulář automaticky vyplnil těmito údaji. K účtu PayPal se také můžete přímo přihlásit pomocí správce hesel Cyclonis.

Vysvětlení ikon v části Platební metody

Když si prohlédnete sekci podrobností o způsobu platby kreditní kartou uloženou ve vašem trezoru, zobrazí se několik ikon takto:

 • Ve výchozím nastavení je vaše číslo uložené karty a CVV maskované z pohledu. Pokud kliknete na ikonu Zobrazit/skrýt, která se nachází napravo od čísla karty nebo pole CVV, budou data v příslušném poli viditelná. Abyste si ho mohli prohlédnout, budete možná muset zadat své hlavní heslo.
 • Vedle různých polí jsou k dispozici ikony nástrojů Popis, které poskytují další informace.

Když si prohlédnete sekci podrobností o způsobu platby PayPal uloženém ve vašem trezoru, zobrazí se několik ikon takto:

 • Ikona Kopírovat přihlášení, umístěná napravo od pole PayPal Login, zkopíruje vaše přihlašovací jméno (tj. Uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu) do schránky vašeho počítače.
 • Ikona Kopírovat heslo, umístěná napravo od pole Heslo PayPal, zkopíruje heslo PayPal do schránky počítače. Možná budete vyzváni k zadání hlavního hesla Cyclonis Password Manager.
 • Ve výchozím nastavení jsou vaše uložená hesla PayPal maskována z pohledu. Pokud kliknete na ikonu Zobrazit/skrýt, která se nachází vpravo od pole Heslo PayPal, bude viditelné vaše heslo PayPal. Abyste si ho mohli prohlédnout, budete možná muset zadat své hlavní heslo.

Porozumění ikonám v sekci Identifikace

Při zobrazení části s podrobnostmi identifikace uložené ve vašem trezoru se zobrazí následující ikona:

 • Některá pole mohou být záměrně maskována z pohledu. Pokud kliknete na ikonu Zobrazit/skrýt, která je umístěna napravo od pole, budou viditelná data v příslušném poli. Abyste si ho mohli prohlédnout, budete možná muset zadat své hlavní heslo.

Ikona Zobrazit/skrýt je viditelná v kumulativním i podrobném zobrazení. Ikona je znázorněna v kumulativním zobrazení níže: