Βοήθεια αρχείου Cyclonis Password Manager Επεξεργασία και διαγραφή προφίλ

CYCLONIS PASSWORD MANAGER Βοήθεια τεκμηρίωσης

Ξεκινήστε με το Cyclonis Password Manager

Τυπώνω

Επεξεργασία και διαγραφή προφίλ

Pokud chcete upravit profil, můžete jej dvakrát vybrat kliknutím na jeho profil a zobrazit jeho podrobnosti. Chcete-li upravit informace uloženy v profilu, stačí kliknout na tlačítko Upravit v pravém dolním rohu sekce podrobností profilu. Poté budete moci data upravovat.

Po dokončení změny pro přípravu, klepněte na tlačítko Uložit v pravém dolním rohu sekce podrobností profilu pro uložení změn do trezoru. Případně můžete kliknutím na tlačítko Storno zrušit všechny změny.

Pokud chcete profil odstranit, můžete jej dvakrát vybrat kliknutím na jeho profil a zobrazit jeho podrobnosti. Chcete-li odstranit profil, klepněte na červenou ikonu Delete v dolní části Podrobnosti profilu. Zobrazí se vyskakovací okno, které potvrdí, že si přejete smazat profil z vašeho trezoru.

Profil můžete také odstranit pomocí ikony nabídky Kontext položky, představované třemi tečkami, které jsou viditelné v pravém horním rohu ikony Profil. Pro zobrazení kontextové nabídky se třemi tečkami musíte vybrat profil. Klikněte na něj a vyberte Odstranit pro odstranění vybraného profilu.