Βοήθεια αρχείου Cyclonis Password Manager Επεξεργασία και διαγραφή ιδιωτικών σημειώσεων

CYCLONIS PASSWORD MANAGER Βοήθεια τεκμηρίωσης

Ξεκινήστε με το Cyclonis Password Manager

Τυπώνω

Επεξεργασία και διαγραφή ιδιωτικών σημειώσεων

Pokud si přejete upravit soukromou poznámku, můžete ji vybrat a zobrazit poklepáním na soukromou poznámku. Chcete-li upravit informace uložené v soukromé poznámce, můžete jednoduše zadat změny přímo do poznámky.

Po dokončení změny pro přípravu, klepněte na tlačítko Uložit v pravém dolním rohu sekce podrobností profilu pro uložení změn do trezoru. Případně můžete kliknutím na tlačítko Storno zrušit všechny změny. Budete vyzváni k potvrzení vaší akce.

Pokud si přejete smazat soukromou poznámku, můžete ji vybrat a zobrazit dvojitým kliknutím na soukromou poznámku. Chcete-li soukromou poznámku odstranit, klikněte na červenou ikonu Odstranit ve spodní části části Podrobnosti soukromé poznámky. Objeví se vyskakovací okno, které potvrdí, že si přejete smazat soukromou poznámku z vašeho trezoru. Možná budete muset zadat své hlavní heslo, abyste smazali soukromou poznámku.

Soukromou poznámku můžete také odstranit pomocí ikony nabídky Kontext položky představované třemi tečkami, které jsou viditelné v pravém horním rohu soukromé poznámky. Pro zobrazení kontextové nabídky se třemi tečkami musíte vybrat soukromou poznámku. Klikněte na něj a vyberte Odstranit pro odstranění vybrané soukromé poznámky.