ヘルプファイル Cyclonis Password Manager プライベートノートを保存する

CYCLONIS PASSWORD MANAGERヘルプドキュメント

Cyclonis Password Managerを使い始める

印刷する

プライベートノートを保存する

Chcete-li přidat novou soukromou poznámku, můžete kliknout na tlačítko Nová poznámka v pravém horním rohu sekce Soukromé poznámky. Nejprve zadejte název k identifikaci poznámky. Například můžete chtít pojmenovat poznámku „Moje domácí bezdrátová hesla“. Ve výchozím nastavení je formulář nakonfigurován tak, aby vytvořil prázdnou poznámku. Můžete také vybrat z různých šablon pomocí rozbalovací nabídky. Šablony jsou formátovány tak, aby obsahovaly užitečná pole, která můžete vyplnit pomocí svých osobních údajů. Můžete také vybrat barvu z rozevíracího seznamu pro výběr barvy, abyste si snadno zapamatovali své poznámky. Poznámka bude v této barvě nastíněna v různých pohledech.

Poté můžete vytvořit poznámku zadáním obsahu do pole Začít psát zde.... Pokud jste vybrali šablonu, můžete jednoduše napsat příslušná pole podle vašeho výběru. Po dokončení přidávání obsahu do poznámky jednoduše klikněte na tlačítko Uložit v pravé dolní části sekce a uložte soukromou poznámku do šifrovaného úschovny.

Sekce Soukromé poznámky lze zobrazit dvěma různými způsoby. Pomocí přepínače vpravo můžete přepínat mezi dvěma režimy zobrazení. První režim zobrazení poskytuje obecný přehled všech soukromých poznámek, které jste uložili do úschovny Cyclonis Password Manager.

Kliknutím na tlačítko Seřadit podle názvu v horní části vyberte, že chcete seřadit položky seřazené podle abecedy nebo obráceného abecedního pořadí.