CYCLONIS PASSWORD MANAGER的幫助文檔

開始使用Cyclonis Password Manager

打印

導入/導出數據

Nástroj Cyclonis Password Manager nabízí několik způsobů importu a exportu dat. Pomocí funkce Exportovat šifrovaný trezor a Importovat šifrovaný trezor můžete zálohovat a/nebo obnovit data v šifrovaném úschovně jako jeden šifrovaný soubor. Tato funkce může být užitečná, pokud se rozhodnete spustit Cyclonis Password Manager na více zařízeních, ale pro uložení úložiště se rozhodnete použít možnost Místní úložiště.

Informace o účtu (uživatelská jména a hesla) můžete také importovat a exportovat do souborů CSV ve formátu prostého textu. Tato funkce může být užitečná, pokud si přejete přenést informace o svém webovém účtu mezi různými programy.

Pro vaše pohodlí nabízí Cyclonis Password Manager také možnost importovat data z různých jiných aplikací pro správu hesel. Tyto možnosti jsou uvedeny v nabídce Soubor > Import/Export .

Jak importovat a exportovat váš šifrovaný trezor

Ve Cyclonis Password Manager můžete použít funkci Exportovat šifrovaný trezor. Tato funkce je určena k exportu všech dat v úschovně Cyclonis Password Manager do jediného šifrovaného souboru. Exportovaná data zahrnují vaše přihlašovací informace a hesla uložená na webových stránkách, informace o profilu, soukromé poznámky, podrobnosti o ID a další data, která jste mohli uložit do úschovny. Nezapomeňte, že k dešifrování exportovaného souboru úložiště budete potřebovat hlavní heslo. Chcete-li obnovit nebo získat přístup k souboru úschovny, můžete do zařízení nainstalovat Cyclonis Password Manager a importovat úložiště pomocí funkce Importovat šifrované úložiště. Pro přístup do trezoru budete opět potřebovat své hlavní heslo.

子類別:

導入和導出加密的Cyclonis密碼管理器的保險庫
通過CSV文件導入和導出數據