Hjælp-fil Cyclonis Password Manager Tilføjelse af profiler

CYCLONIS PASSWORD MANAGER Hjælp-dokumentation

Kom i gang med Cyclonis Password Manager

print

Tilføjelse af profiler

Chcete-li přidat nový profil, klikněte na tlačítko Nový profil v pravém horním rohu sekce Profily.

Sekce Profily lze zobrazit dvěma různými způsoby. Pomocí přepínače vpravo můžete přepínat mezi dvěma režimy zobrazení. První režim zobrazení poskytuje obecný přehled všech různých profilů, které jste uložili do úschovny Cyclonis Password Manager.

Kliknutím na tlačítko Seřadit podle názvu v horní části vyberte, že chcete seřadit položky seřazené podle abecedy nebo obráceného abecedního pořadí.

Po klepnutí na toto tlačítko se zobrazí formulář, který obsahuje několik polí. Data, která zadáte do těchto polí, budou spojena s profilem, který můžete použít k automatickému vyplnění těchto polí a souvisejících polí na různých formulářích ve webovém prohlížeči. Proto je důležité a pro vaši výhodu přesně vyplnit tato pole. Pole jsou vysvětlena níže:

 • Název profilu - Zadejte název, který chcete použít k identifikaci tohoto profilu. Můžete například chtít pojmenovat osobní profil (např. „Můj profil v domácnosti“), nebo si můžete přát název obchodního profilu (např. „Můj malý podnik“). Tento titul bude použit k identifikaci tohoto specifického profilu, když vyberete z více profilů.
 • Jméno - Zadejte své křestní jméno.
 • Příjmení - Zadejte své příjmení.
 • Střední jméno (volitelné) - Můžete zadat své prostřední jméno. Toto pole je volitelné.
 • Pohlaví (volitelné) - Můžete zadat své pohlaví. Toto pole je volitelné.
 • Osobní/obchodní e-mail - zadejte svou osobní nebo obchodní e-mailovou adresu. Typ můžete vybrat kliknutím na malou šipku vlevo od pole pro zadání e-mailové adresy. Pro každý profil můžete přidat více e-mailových adres. Po zadání e-mailové adresy se níže zobrazí další prázdné pole. Pokud chcete přidat další e-mailovou adresu, můžete ji zadat zde.
 • Výchozí přihlášení (volitelné) - Pokud si přejete, můžete zadat výchozí přihlašovací jméno (nebo uživatelské jméno), které obvykle používáte pro webové účty. Toto pole je volitelné.
 • Domácí/Celní/Fax/Práce/Pracovní buňka/Pracovní fax/Jiné číslo (volitelné) - Můžete zadat telefonní číslo. Typ můžete vybrat kliknutím na malou šipku v levém dolním rohu vstupního pole telefonu. Kód země svého telefonního čísla můžete také vybrat pomocí šipky vlevo od pole pro zadání telefonního čísla. Pro každý profil můžete přidat více telefonních čísel. Po zadání telefonního čísla se níže zobrazí další prázdné pole. Chcete-li přidat další telefonní číslo, můžete jej zadat zde. Toto pole je volitelné.
 • Domů/Práce/Jiná adresa (volitelné) - Můžete zadat adresu vyplněním příslušných polí. Typ adresy můžete vybrat kliknutím na malou šipku v levé části sekce pro zadání adresy. Pro každý profil můžete přidat více adres. Po zadání adresy se níže objeví další prázdné pole. Pokud chcete přidat další adresu, můžete ji zadat zde. Toto pole je volitelné.
 • Narozeniny (volitelné) - Můžete zadat datum narození. Toto pole je volitelné.
 • Název společnosti a pracovní pozice (volitelné) - Můžete zadat název společnosti a pracovní pozici. Toto pole je volitelné.