Hjælp-fil Cyclonis Password Manager Tilføjelse af ny identifikation

CYCLONIS PASSWORD MANAGER Hjælp-dokumentation

Kom i gang med Cyclonis Password Manager

print

Tilføjelse af ny identifikation

Chcete-li přidat nový identifikační dokument, můžete kliknout na tlačítko Nová identifikace v pravém horním rohu sekce Identifikace. V současné době, můžete přidat následující typy identifikačních: cestovní pas, řidičský průkaz, občanský průkaz, kartu sociálního zabezpečení a daňové identifikační číslo.

Sekce Identifikace lze zobrazit dvěma různými způsoby. Pomocí přepínače vpravo můžete přepínat mezi dvěma režimy zobrazení. Režim prvního zobrazení vám poskytuje obecný přehled všech identifikačních informací, které jste uložili do úschovny Cyclonis Password Manager.

Kliknutím na tlačítko Seřadit podle názvu v horní části vyberte, že chcete seřadit položky seřazené podle abecedy nebo obráceného abecedního pořadí.

Chcete-li přidat nový identifikační dokument, můžete kliknout na tlačítko Nová identifikace v pravém horním rohu sekce Identifikace. Když kliknete na toto tlačítko, pokud se rozhodnete přidat pas, zobrazí se formulář, který obsahuje několik polí, jak je znázorněno níže:

Pokud se rozhodnete přidat řidičský průkaz, objeví se formulář, který obsahuje několik polí, jak je znázorněno níže:

Pokud se rozhodnete přidat ID kartu, zobrazí se formulář, který obsahuje několik polí, jak je znázorněno níže:

Pokud se rozhodnete přidat kartu sociálního zabezpečení, objeví se formulář, který obsahuje několik polí, jak je znázorněno níže:

Pokud se rozhodnete přidat daňové číslo, objeví se formulář, který obsahuje několik polí, jak je znázorněno níže: