CYCLONIS PASSWORD MANAGER的幫助文檔

開始使用Cyclonis Password Manager

打印

密碼分析器

Zobrazení celkového skóre síly

Když se zaregistrujete ve Správci hesel Cyclonis, karta Password Analyzer může vygenerovat odhad vašeho celkového skóre síly. Abyste mohli Cyclonis Password Manager odhadnout vaše celkové skóre pevnosti, musíte do svého úložiště přidat své přihlašovací údaje z požadovaných webových účtů. Pokud jste do svého úschovny ještě nepřidali žádná hesla webových stránek, zobrazí se níže uvedená obrazovka, když navštívíte kartu Analyzátor hesel na kartě Správce hesel.

Na této obrazovce můžete kliknutím na tlačítko Přidat web nyní začít přidávat přihlašovací údaje k účtu webové stránky. Po přidání přihlašovacích údajů do trezoru se na této obrazovce zobrazí odhadované celkové skóre síly a tipy, jak je zlepšit. Karta Analyzátor hesel bude obecně první kartou, kterou uvidíte při spuštění programu.

Jak se odhaduje celkové skóre pevnosti?

V pravém horním rohu obrazovky Password Analyzer najdete své aktuální skóre celkové síly. Celkové skóre síly je kumulativní odhad, který je založen na analýze skóre síly hesel, která jste uložili ve úschovně Cyclonis Password Manager.

Další informace o skóre celkové síly můžete umístit na ikonu otazníku vedle ní. Karta Analyzátor hesel vám také poskytuje kroky, které vám pomohou zlepšit vaše celkové skóre síly.

Jak zlepšit své celkové skóre síly

Hesla, která by měla být aktualizována, aby pomohla zlepšit vaše celkové skóre pevnosti, jsou na této obrazovce uvedena v několika kategoriích. Tyto kategorie představují kroky, které vám pomohou zlepšit vaše celkové skóre síly:

  • KROK 1: Zvýšení složitosti hesla
  • KROK 2: Aktualizujte znovu použitá hesla
  • KROK 3: Aktualizace starých hesel
  • KROK 4: Aktualizace potenciálně kompromitovaných hesel

V každé kategorii budou uvedeny všechny účty, které negativně ovlivňují vaše celkové skóre síly. Pokud je v kategorii uveden alespoň jeden webový účet, bude tato kategorie označena červenou ikonou. Pokud v konkrétní kategorii nejsou uvedeny žádné webové účty, bude tato kategorie označena zelenou ikonou. Vpravo u každé kategorie, která obsahuje alespoň jeden účet webové stránky, se zobrazí červené tlačítko Oprava. Kliknutím na tlačítko Opravit zobrazíte účty webových stránek v určité kategorii.

Po kliknutí na tlačítko Opravit zobrazíte účty webových stránek v kategorii, můžete kliknutím na tlačítko Přejít na web otevřít přihlašovací stránku uvedeného webu. Poté můžete na tomto webu aktualizovat své heslo, abyste mohli zlepšit své celkové skóre síly. Můžete použít Generátor hesel integrovaný do Cyclonis Password Manager, který vám pomůže aktualizovat vaše hesla a celkové skóre celkové síly.

Mějte na paměti, že vaše celkové skóre pevnosti se odhaduje na základě skóre síly jednotlivých hesel účtu webových stránek uložených v úložišti. Žádná aplikace ani algoritmus nemůže zaručit sílu vaší online bezpečnosti a zabránit neoprávněnému přístupu nebo kompromisům v systému. Riziko narušení bezpečnosti vašeho systému závisí částečně na typu a sofistikovanosti jakéhokoli pokusu o hack na vašem počítačovém systému a částečně na vašich osobních bezpečnostních postupech.

Sekce Podrobnosti analyzátoru hesel

Ve spodní části obrazovky Password Analyzer je tlačítko Details s šipkou vedle ní. Kliknutím na něj rozbalíte sekci Podrobnosti.

Tato část seskupuje účty webových stránek, které jste uložili do úschovny Cyclonis Password Manager, do několika kategorií. Tyto kategorie zahrnují STRONG, WEAK, REUSED, OLD a COMPROMISED. Kliknutím na kteroukoli z kategorií zobrazíte seznam webových účtů v této kategorii. Počet webových účtů v každé kategorii je zobrazen v ikoně této kategorie.

Bude uveden každý účet webové stránky v kategorii spolu s odhadovanou složitostí hesla a odhadem skóre síly. Sloupec Akce umožňuje přejít na web a aktualizovat heslo.

Můžete sbalit sekci Podrobnosti klepnutím na tlačítko Podrobnosti v horní části.